• +38 (073) 484 78 87
  • Безкоштовно по Україні
Navbar

Ультратонкі годинники Edox Les Bemonts Ultra Slim

13.03.2020
Ультратонкі годинники Edox Les Bemonts Ultra Slim

 

Швейцарська годинникова компанія Edox продовжує удосконалення своєї елегантної колекції Les Bémonts, даруючи прихильникам годинникового мистецтва вражаючі нові моделі 2019 року, які відображають технічну досконалість, ретро стиль і ультратонкий дизайн новаторських моделей цієї колекції.

Edox Les Bemonts Ultra Slim ультратонкие часы

Перший ультратонкий годинник Les Bémonts, випущений у 1998 році як і раніше утримує рекорд (1,4 мм) найтоншого у світі годинникового механізму з календарем. Нові моделі з корпусом висотою всього 6,2 мм легкі та надзвичайно зручні на зап'ясті. Ідеально підходять для ділового стилю.

Вся колекція, від початкового мальованого дизайну до ручної збірки, відображає прихильність Edox до позачасової майстерності і постійних інновацій.

Корпус виготовлений із нержавіючої сталі.

Класична, елегантна і витончена серія Les Bémonts, як і спокійний сільський регіон, названий на честь цієї колекції, відображає любов до швейцарських традицій.

Годинники цієї колекції це сучасні годинники з традиційним швейцарським серцем.

Компанія Edox з гордістю визнає свою спадщину, але при цьому використовує інновації та чудові дизайнерські рішення в своїх колекціях.