• +38 (073) 484 78 87
  • Безкоштовно по Україні
Navbar

Про компанію

Історія

Бренд «Шатель» створений в 1998 р. – це логічне продовження діяльності компанії «Ультра», заснованої в 1992 р. в місті Харкові і є першою компанією - офіційним дистриб'ютором і постачальником швейцарських годинників на територію України.

Перший в історії офіційний контракт на поставку годинників в Україну був підписаний з швейцарською годинниковою компанією Numa Jeannin SA ще в 1992 році. З того моменту компанія «Ультра» представляє торгові марки швейцарських годинників на ринку України незмінно на високому рівні. Сьогодні компанія «Ультра» – є ексклюзивним дистриб'ютором таких всесвітньо відомих брендів як: Bergstern, Cornavin, Edox, Emile Chouriet, Jean Richard, Oris, Nina Ricci, Paul Picot, Perrelet, Saint Honore, Vulcain. Спеціально для колекціонерів представлені ротор-бокси німецької фірми "Elma" і англійської "Rapport" для зберігання і заводу автомеханічних годинників.

Відділ дистрибуції фірми «Ультра» розташований в центральному офісі компанії в м. Харкові. Співробітники відділу забезпечують інформаційну і документальну підтримку імпортованих товарів. Для того, щоб швидко реагувати на всі запити своїх клієнтів, в компанії «Ультра» завжди в наявності велика колекція всіх представлених брендів.

Представники торгівельного відділу займаються проведенням семінарів, презентацій й майстер-класів для наших партнерів, а також проводять тренінги для співробітників компаній-дистриб'юторів.

Наша висококваліфікована команда відділу маркетингу і реклами організовує і проводить безліч PR-акцій і рекламних кампаній, використовуючи оригінальні концептуальні розробки годинникових брендів, намагаючись повністю донести філософію відповідних брендів кінцевому споживачу.

Досвідчені менеджери-консультанти готові надати всю необхідну інформацію, яка допоможе зробити аналіз наявних в салоні колекцій і розібратися в різноманітному світі швейцарських годинників.

Детальніше на сайті Компанії «Ультра».