• +38 (073) 484 78 87
  • Безкоштовно по Україні
Navbar

Tissot: НОУ-ХАУ і інші досягнення

18.10.2021
Tissot: НОУ-ХАУ і інші досягнення

 

 

POWERMATIC 80

 

Годинники з автоподзаводом використовують енергію їх власника. Саме рухи його зап'ястя дозволяють механізму працювати. Калібр Powermatic 80 має запас ходу 80 годин і продовжує точно показувати час, навіть якщо власник не носив годинник протягом 3 днів. Інноваційність і високі характеристики цього механізму очевидні в порівнянні з конкурентами, запас ходу яких, зазвичай, не перевищує 1,5 доби.

 

 

 

SWISSMATIC

 

Механізм Swissmatic ознаменував велику інновацію в годинниковій індустрії. Секрет Tissot, що дозволив запропонувати годинник за такою привабливою ціною, полягає в використанні автоматичної виробничої лінії, на якій виробляються різні компоненти, які потім збираються в модулі для створення готового механізму. Калібр Swissmatic має запас ходу 72 години і продовжує точно показувати час, навіть якщо власник не носив годинник 3 дні.

 

 

VALJOUX 

 

Калібр ETA Valjoux - це висококласний і надійний механізм хронографа з автопідзаводом і вишуканим декором, наприклад, женевськими хвилями або круговим зерненням. Завдяки своїй надійності і продуктивності, розроблений в 1970-х роках калібр витримав випробування часом і став одним з найвідоміших годинникових механізмів.

 

 

МЕХАНІЗМИ

 

Механічний годинниковий механізм Tissot складається в середньому з 100 ретельно виготовлених деталей. Серце механізму, що відповідає за точність ходу - баланс. Безперервні зворотньо-поступальні рухи балансу і його спіралі ділять час на рівні проміжки, точно регулюючи хід механізму. Рухи спіралі балансу, іменовані коливаннями, змушують годинник видавати «цокаючий» звук. Загальна кількість коливань балансу еквівалентно 385 000 обертів на добу.

 

 

NIVACHRON™ 

 

Електричні прилади (мобільні телефони, комп'ютери, радіоприймачі) і магнітні пристрої створюють все більше магнітних полів навколо нас. Піклуючись про точність свого годинника, Tissot розробив сплав нового покоління на основі титану. Спіраль балансу, виготовлена зі сплаву Nivachron ™, набагато більш стійка до впливу магнітних полів, ніж традиційні спіралі.

 

 

КРЕМНІЙ

У 1930-х роках Tissot поставив свої ноу-хау на службу клієнтам, щоб магнітні поля від електроприладів не порушували роботу годинникових механізмів. Однак проблема магнітних полів продовжувала займати уми годинникарів. Використавши кремній в якості нового матеріалу для деталей регулюючого органу годинника, Tissot домігся набагато більш високою стійкості годинника до магнітних полів, випромінюваних звичними для нас електроприладами - мобільними телефонами, телевізорами, комп'ютерами, фенами, радіоприймачами та т. і., А також магнітними застібками сумочок . Так годинники Tissot стали ще більш точними.

 

САПФІРОВЕ СКЛО

 

Сапфірове скло захищає годинник від ударів, а його висока прозорість забезпечує відмінну видимість показань. По твердості воно поступається лише алмазу і застосовується в високому годинниковому мистецтві, зокрема, завдяки стійкості до подряпин. Сапфірове скло шліфують і надають йому найрізноманітнішу форму відповідно до дизайну годинника: плоску, опуклу, увігнуту.

 

 

КЕРАМІКА 

 

Уже декілька десятиліть Tissot використовує кераміку, один із самих твердих матеріалів. Кераміка ідеально підходить для зовнішніх елементів годинника, які кожен день піддаються подряпинам і ударам. Оскільки до складу кераміки входять оксиди алюмінію і цирконію, вона не окислюється з часом. Годинники з кераміки ніколи не втратять свій блиск. Відома своїми гіпоалергенними властивостями, кераміка підходить для будь-якого зап'ястя.

 

 

SUPERLUMINOVA® 

 

Tissot завжди приділяв велику увагу зчитуванню показань годинника в будь-яких умовах. Тому в деяких годинниках Tissot використовується речовина під назвою Super-LumiNova®. Ця речовина наноситься на видимі елементи - циферблати, стрілки - і діє як мініатюрний акумулятор світла, віддаючи його, коли годинник знаходиться в темряві.

 

 

 

ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ

 

 

Корпуси всіх годинників Tissot проходять численні випробування, включаючи перевірку на водонепроникність. Tissot перевіряє здатність годинника чинити опір ударам, тиску, а також проникненню рідин, газів і пилу, відтворюючи реальні умови, в яких може опинитися ваш годинник.