• +38 (073) 484 78 87
  • Безкоштовно по Україні
Navbar

Rolex, Patek Philippe, Chopard, Chanel та Tudor залишають Baselworld-2021

15.04.2020
Rolex, Patek Philippe, Chopard, Chanel та Tudor залишають Baselworld-2021

Гранди найвідомішої виставки в Базелі оголосили про те, що не збираються брати участь у виставці в січні 2021 року. Ця відмова ставить під сумнів існування Baselworld.

Ранок 14 квітня почався з сенсаційної новини. Найбільші, незалежні часові бренди Rolex, Patek Philippe, Tudor, Chanel і Chopard оголосили про припинення свого партнерства з Baselworld. Як відзначають самі компанії, рішення було викликано після інформації про перенесення термінів проведення виставки на 28.01-02.02.2021, але найбільший вплив мав факт того, що менеджмент виставки погодився повернути не більше 30% сплачених внесків.

Спільно з FHH (Fondation de la Haute Horlogerie) бренди активно працюють над новим форматом. Планується провести власну виставку на початку квітня 2021 року в Женеві - в тому ж виставковому комплексі Palexpo і в ті ж дати, що і салон Watches & Wonders (колишній SIHH).

Відмова найбільших незалежних гравців ринку від участі в Baselworld ставить під сумнів сам факт існування цього колись найважливішого огляду годинникової індустрії, який відзначив своє сторіччя в 2017 році.

Ще раніше, в 2018 році, важким ударом стало рішення найбільшої групи Swatch Group покинути Базель. Виставка втратила відразу 13 брендів (в тому числі Breguet, Blancpain, Omega, Longines, Harry Winston) і 50 млн швейцарських франків щорічної ренти. Разом зі Swatch Group нехай і з меншим шумом зникли Dior, Raymond Weil, Corum, Seiko, Breitling і десятки інших марок.

 

 

Однак трьома китами, на яких продовжував триматися салон, залишалися Rolex, Patek Philippe і підрозділ LVMH. Загальна думка схилялася до того, що «поки вони є, є і Baselworld». Тепер же, два кита з трьох покинули своє почесне місце.

Оновлено 17.04.2020 - LVMH також заявили про свою відмову в участі. Hublot, Tag Heuer, Zenith, Bvlgari більше не будуть представлені на виставці BaselWorld.

Реакції Baselworld довелося чекати до пізнього вечора, мабуть, організаторам виставки потрібно було змиритися з новиною. У підсумку керівництво BaselWorld заявило про «велике здивування і глибокий жаль» ...

Безпрецедентне скасування виставок недвозначно вказує, що 2020 рік буде для годинникової індустрії важким.