• +38 (073) 484 78 87
  • Безкоштовно по Україні
Navbar

Історія бренду Perrelet

З перших днів свого існування Дім Perrelet додає в годинникове мистецтво інноваційний дух і будує свою ідентичність на таких цінностях, як творча сміливість і прагнення змінювати межі можливого. Перший годинник Perrelet з автоматичним підзаводом з’явився на світ 250 років тому. Perrelet і нині зберігає вірність своєму новаторському духу, що втілюється в технічно досконалих годинниках бренду. Ідеальна технічна майстерність і неперевершена точність створюють мету Perrelet – продовжувати справу свого легендарного засновника – Абрахама-Луї Перреле – і його талановитих послідовників, таких як Луї-Фредерік Перреле.

1729

Рік народження Абрахама-Луї Перреле, що з’явився на світ в Швейцарії, в невеликому місті Ле Локль в Невшательських горах. Інтерес до професії годинникаря, що прокинувся в юності, дозволив йому створити цілий ряд високоточних інструментів. Абрахам-Луї Перреле став справжнім майстром своєї справи, визнаний талант і геній якого залишились на століття в пам’яті нащадків.

1777

В 1770-х роках Абрахам-Луї Перреле займається розробкою системи, яка з моменту отримання нею початкового імпульсу, могла б працювати невизначено довгий час. В 1777 році з’явився його революційний винахід – механізм з автоматичним заводом. Більш досконалий спосіб вдихнути життя в механічні калібри ще не винайдений.

1780

Абрахам-Луї Перреле надає конструкції крокоміра кінцеву форму: цей винахід в подальшому дасть можливість йому стати першим творцем годинника з циліндричним і дуплексним спусковим механізмом, календарем і функцією урівнення часу. Крім того, він проводить точне налаштування зубчатого механізма, вдосконалюючи зубчаті валики, шестерінки і механізм автозаводу.

1781

На світ з’являється Луї-Фредерік Перреле, спадкоємець, годинниковий геній свого діда. Спостерігаючи інтерес хлопчика до механіки і математики, Абрахам-Луї сам навчає його основам годинникової майстерності, після чого Луї-Фредеріка відправляють в Париж, де він проходить навчання в майстерні Breguet. Талант Луї-Фредеріка швидко дав йому визнання і дозволив стати незалежним годинникарем.

1823

Результатом інтересу Луї-Фредеріка Перреле до астрономії, фізики і математики стало створення так званого «розумного» годинника. Астрономічний годинник, створений ним в 1815 році і представлений на Універсальній виставці в Парижі в 1823 році, приносять йому титул придворного годинникового майстра трьох королів Франції.

1827

На Виставці французської промислової продукції Перреле представляє незвичайний хронограф з функцією миттєвого обнулення (fly-back) для проведення фізичних і астрономічних вимірів. За цей винахід, патент на який він отримав в березні 1828 року, в 1830 році він був нагороджений також медаллю Академії наук.

1834

Разом з отриманням численних золотих медалей, Луї-Фредерік Перреле посвячується в Лицарі почесного легіону на знак поваги до його таланту і заслуг перед всією Європою.

1995

Годинникарі Дому Perrelet розробляють модель годинника, що стала візитівкою компанії і відкрила нову сторінку в її історії, – Double Rotor (подвійний ротор). В годиннику Dipteros ротор, розміщений на циферблаті, повязаний і синхронізований з другим ротором, що знаходиться під механізмом.

2009

Презентація оригінальної і дивовижної колекції Turbine, найбільш динамічній інтерпретації «подвійного ротора». Розміщений зі сторони циферблата ротор перетворюється в своєрідну турбіну з лопатями, які обертаються на дивовижній швидкості. Ця знакова колекція відкриває нові можливості для створення унікальних годинникових творінь.

2012

Perrelet робить важливий крок на шляху до автономності свого виробництва: з цього моменту в більшості годинників бренду встановлюється калібр P-321 – перший мануфактурний калібр, повністю розроблений і виготовлений власними силами. Завдяки розробці цього базового механізму, доповненого різними складними функціями, Perrelet отримує не тільки незалежність в плані виробництва, але і повну свободу творчості, закріпивши таким чином своє становище в світі годинникового мистецтва.

2013

Perrelet створює модель Turbine Chrono, в черговий раз демонструючи креативність своїх годинникових майстрів, які змогли поєднати знаковий ефект обертання турбіни з годинниковим ускладненнм. Вслід за цим винаходом Perrelet представляє модель Turbillon, оригінальне поєднання турбіни з калібром турбійона, створеного повністю на годинниковій мануфактурі Дому Perrelet. Ці важливі нові моделі дозволяють Perrelet у повному обсязі проявити свою майстерність і інноваційний підхід до розвитку знакової колекції Turbine.

2014

Колекція Turbine «спрямовується в небо». Дім представляє лінію Turbine Pilot, присвячену світу авіації, в якому, як і в світі Високого годинникового мистецтва, пошук точності перетинається з найсміливішими фантазіями. В дизайні годинників цієї колекції концепт турбіни доповнює навігаційна лінійка. В цьому ж році відбулась премьєра моделі Turbine Skeleton: окрім 10-лопатної турбіни із титану – знакового елемента колекції Turbine, вона оснащена скелетизованим механізмом мануфактурного виробництва.

2015

Perrelet святкує 20-річчя свого знакового винаходу – подвійного ротора. В моделях колекції First Class Double Rotor Skeleton, оснащених мануфактурним калібром власного виробництва P-481, традиції годинникової майстерності, втілені в інноваційній концепції подвійного ротора, об’єднуються з віртуозним мистецтвом виготовлення скелетизованих механізмів.

 

Подивитися всі колекції годинників Perrelet