• +38 (073) 484 78 87
  • Безкоштовно по Україні
Navbar

ORIS Caliber 400

16.10.2020
ORIS Caliber 400

Oris встановлює новий стандарт випустивши калібр 400. Автоматичний механізм з антимагнітним сплавом і п'ятиденним запасом ходу. А також 10-ти річною гарантією.

НОВИЙ СТАНДАРТ

Oris Caliber 400 - це новий автоматичний механізм з п'ятиденним запасом ходу, високим рівнем антимагнетизму і 10-річною гарантією.

Що повинен робити механічний годинник? Як його можна поліпшити? Як створити годинник для сучасних людей? Як ми можемо виробляти кращі годинники за найвигіднішою ціною?

Компанія Oris задає ці питання протягом кількох поколінь з моменту заснування компанії у 1904 році. Сьогодні вони з гордістю оголошують про випуск нового власного автоматичного механізму, що має назву Calibre 400.

Калібр 400 - це абсолютно новий механізм, розроблений незалежною компанією Oris і цей механізм встановлює новий стандарт для автоматичних годинників. Він має п'ятиденний запас ходу (120 годин), має високу стійкість до магнетизму, має 10-річний рекомендований інтервал обслуговування і 10-річну гарантію. Більш того, оскільки цей калібр розроблявся більше 5-ти років, кожна деталь була ретельно перевірена, щоб забезпечити максимально можливу якість за найбільш вигідною ціною. Це завжди було філософією компанії Oris.

Калібр 400 був задуманий п'ять років тому. Завдання, яке зародилося багато років тому, полягало в тому, щоб створити не просто високоточний автоматичний годинниковий механізм, а такий, який буде корисний сучасній людині. Сучасне життя більш вимогливе до механічних годинників. Сьогодні ми оточені магнітними полями, які можуть негативно вплинути на годинниковий механізм - магніти знаходяться в комп'ютерах, телефонах, і навіть в подушках безпеки вашого автомобіля ....

Багато з нас зараз володіють кількома годинниками. Хтось так само використовує «розумні годинники» або «смарт годинники». Можливо, коли-небудь ми взагалі не будемо носити годинники. Сучасний механізм повинен відповідати нашому способу життя і світу, в якому ми живемо. Погодившись з філософією, що лежить в основі виробництва нового механізму, ми зіткнулися з проблемою її реалізації. «Завдання створення автомеханічного механізму з нуля полягає не тільки в тому, щоб скласти список функцій, а потім розробити рішення для них», - каже Біт Фішлі, головний операційний директор Oris, який створив Caliber 400 зі своєю командою. «Справжнє завдання полягає в тому, щоб створити механізм, який буде працювати стабільно і надійно протягом тих інтервалів, які ви збираєтеся рекомендувати між техобслуговуванням». Біт Фішлі і його команда розробили механізм з нуля. «Рішенням було розробити високоефективний механізм, який був би набагато більш стійким до зносу», - каже Біт. «Ми зосередилися на зменшенні крутного моменту в головній пружині - там, де енергія зберігається - щоб зберегти потужність і знизити тиск на рухомі частини. Ми також запровадили нову конструкцію зубчастих коліс, яка забезпечує набагато більшу ефективність. Калібр 400 зберігає 85 відсотків енергії, що передається від пружини, в порівнянні з нормою близько 70 відсотків. «Ми також впевнені, що більшість проблем з автоматичними механізмами виникає через те, як працює система автопідзаводу».

«Зазвичай ротор встановлено на шарикопідшипнику і він обертається в обох напрямках. Замість цього ми розробили набагато надійнішу систему, засновану на концепції «ковзаючих підшипників», які обертаються тільки в одному напрямку. Вони менш складні за своєю конструкцією і менш схильні до зносу ». Цей ротор дає енергію пружинам в здвоєних барабанах, які здатні зберегти п'ятиденний запас ходу. «У сучасному виробництві автомеханічних годинників, запас ходу збільшився», - каже Біт. «Три дні стали нормою, але ми хотіли добитися більшого». Біт і його команда також розробили абсолютно новий спусковий механізм. Вони використовували абсолютно нові матеріали при створенні спускового колеса, осей, що утримують балансувальне колесо, і саме спусковеколесо. І ще близько 30 деталей виготовлені з антимагнітних сплавів, тому вплив магнітних полів на точність ходу калібру 400 знижено більш ніж на 90% в порівнянні зі стандартними механізмами швейцарського виробництва.

«Калібр 400 - це новий стандарт. Стандарт Oris », - каже Рольф Штудер, генеральний директор Oris. «Це продумана концепція, продуманий вибір матеріалів, що надає їй антимагнітні властивості, а інженерні рішення забезпечують надійність, це означає, що ми можемо запропонувати 10-річну гарантію за умови проходження рекомендованих інтервалів обслуговування».

«Калібр 400 - це не просто ще один годинниковий механізм - це механізм, який дає відповіді на сучасні питання».

Oris Caliber 400 встановлює новий стандарт у виробництві механічних годинників. Розроблений виключно кваліфікованими інженерами незалежної швейцарської годинникової компанії, він має п'ятиденний запас ходу, високий рівень антимагнетизма, а також 10-річну гарантію та 10-річні рекомендовані інтервали обслуговування. Ось як це працює.

П'ЯТИДЕННИЙ ЗАПАС ХОДУ

Створюючи калібр 400, інженери Oris усвідомили, що в наші дні ми не можемо носити один годинник кожен день. Якщо ви відкладете стандартний механічний годинник на день або два, він зупиниться, так як запас ходу вичерпається. Калібр 400 має п'ятиденний запас ходу, тому він все одно буде працювати, якщо ви не наділи годинник, скажімо, з четверга по вівторок. Він забезпечує цей більш тривалий період використання за рахунок подвійного барабана, в який вмонтована розширена пружина, яка є досить довгою, щоб зберегти запас ходу.

10-РІЧНА ГАРАНТІЯ І РЕКОМЕНДОВАНІ ІНТЕРВАЛИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Компанія Oris настільки впевнена в ефективності передових технологій, інтегрованих в калібр 400, що пропонує 10-річну гарантію на годинник Oris з новим механізмом, якщо ви зареєструєте їх в MyOris. Крім того, Oris пропонує рекомендовані 10-річні інтервали обслуговування для Caliber 400. Це означає, що за винятком випадкових пошкоджень або порушень водонепроникності, вам не потрібно приносити годинник для обслуговування не раніше 2030 року. Це новий стандарт.

* Більш детальні умови надання гарантії будуть детально викладені нашими співробітниками і прописані в інструкції до годинника.

БІЛЬШ СТАБІЛЬНА СИСТЕМА РОТОРА

Однією з основних цілей Oris при створенні калібру 400 було усунення проблем до їх виникнення. Інженери Oris визначили, що одна з найбільш частих проблем з автоматичними механізмами пов'язана з системою шарових підшипників, яка дозволяє вільно обертатися осцилюючій вазі (або ротору).

Це важливий елемент автоматичних годинників - під час обертання ротора він виробляє енергію, яка зберігається в пружині, що знаходиться в барабані. Тому Оріс повністю зняли шарові підшипники і замінили їх системою підшипників ковзання з низьким коефіцієнтом тертя, в яких металевий стрижень проходить через змащувальну втулку. Ця система менш складна, високоефективна і має набагато менший знос, що знижує ймовірність поломок.

ПІДВИЩЕНА СТІЙКІСТЬ ДА МАГНІТНИХ ПОЛІВ

Більшість швейцарських годинникових механізмів будуть намагнічуватися, піддаваючись впливу сильних магнітних сил, з якими ми стикаємося в повсякденному житті. Коли це відбувається, вони стають менш точними і можуть взагалі зупинитися. Щоб зробити механізм антимагнітним, Oris розробила калібр 400, використовуючи більше 30 антимагнітних компонентів, включаючи кремнієве спускове колесо. За результатами випробувань відомої Лабораторії Дюбуа, калібр 400 відхилявся менш ніж на 10 секунд в день після впливу 2250 гаус. Для контексту, остання версія стандарту ISO 764 для антимагнітних годин пише, що годинник вважають антимагнітним, якщо він має точність в межах 30 секунд в день після впливу 200 гаус. Калібр 400 зафіксував третину відхилення, допустимого після впливу сили, більш ніж в 11 разів перевищуючу допустиму, що робить цей годинник ще більш антимагнітним.

Калібр 400 - міцний, стильний і високотехнологічний.

Поточна колекція Oris сповнена високопродуктивними універсальними механічними годинниками. Але коли справа дійшла до вибору, яка модель повинна носити революційний калібр 400, кандидат був тільки один. Годинник Oris Aquis Date.

У всьому світі колекція Aquis визнана іконою сучасного дизайну дайверских годинників. Міцні, надійні, універсальні і оснащенні безліччю функцій, цей годинник вибирають чоловіки і жінки з усіх верств суспільства. Новий Aquis Date з калібром 400 має ряд відмінностей від стандартної моделі. Першим ключем до розгадки є слова «5 днів», написані на градієнтному синьому циферблаті. Віконце дати також збільшено, а диск дати чорний, а не білий. Задня кришка корпусу сапфірова - найбільша з тих, що коли-небудь встановлювали в Aquis Date, тому огляд механізму максимально відкритий. У той же час годинник як і раніше водонепроникний до 30 бар (300 метрів), має односпрямований безель з стійкою до подряпин керамічною вставкою для безпечного таймінгу занурень, а також стрілки і індикатори з люмінесцентним покриттям SuperLumiNova®.

Він також оснащений новітньою запатентованою розробкою Oris - системою швидкої зміни ремінця, розробленої так, що браслет або ремінець можна зняти за кілька секунд. Вам не будуть потрібні ніякі інструменти.

Oris Aquis Date Calibre 400 встановлює новий стандарт для дайверских годинників.

 

Характеристики:

- багатокомпонентний корпус з нержавіючої сталі;

- односпрямований безель з керамічною вставкою;

- діаметр 43,50 мм;

- сапфірове, випукле по обидва боки скло з внутрішнім антибліковим покриттям;

- водонепроникність 30 бар (300 м);

- точність -3 / + 5 секунд на добу;

- запас ходу 120 годин.

 

Модель незабаром буде доступна в салонах «Шатель». Слідкуйте за нашими новинами.