• +38 (073) 484 78 87
  • Безкоштовно по Україні
Navbar

ORIS AQUIS CLEAN OCEAN LIMITED EDITION

04.03.2020
ORIS AQUIS CLEAN OCEAN LIMITED EDITION

Новий рівень очищення світового океану від ORIS

Діючи в рамках стратегії «Йти своїм власним шляхом», компанія Oris прагне сприяти змінам на краще. Впроваджуючи все більш стійкі матеріали і змінюючи технології виробництва, компанія намагається підвищити обізнаність громадськості про екологічні проблеми. Проект «Океан» підкреслює загрозу, яку представляють для світового океану пластикові відходи.

Годинник Clean Ocean Limited Edition створений на основі функціональної дайверскої моделі Oris Aquis. Задня кришка кожного з 2000  примірників прикрашена унікальним медальйоном, виготовленим з переробленого пластику.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

Номер 733 7732 41 85 MB

КОРПУС 39.50 мм

МАТЕРІАЛ Багатокомпонентний корпус з нержавіючої сталі, керамічний ободок з хвилинною шкалою

СКЛО Сапфірове з антибліковим покриттям

ЗАДНЯЯ КРИШКА КОРПУСУ З нержавіючої сталі зі спеціальною вставкою з переробленого пластику

ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ 300 метрів

ДОДАТКОВО Спеціальна коробка, обмежена серія з 2000 екземплярів

 

Компанія Oris з гордістю представляє годинник Clean Ocean Limited Edition, створений в партнерстві з організацією по збереженню океанів, яка має намір переробляти пластикові відходи в енергію. Це нещодавно заснована організація Pacific Garbage Screening, яка розробляє технологію переробки пластику і збору його до того моменту, як він потрапить в океани.

На честь початку нового партнерства компанія Oris випускає годинник Clean Ocean Limited Edition, виконаний на основі функціональної дайверскої моделі Aquis. Годинники водостійкі до 300 м (30 атм.), Оснащуються градієнтним синім циферблатом і дайверским обідком одностороннього обертання, та мають синє керамічне кільце яке нагадує колір води океану. Також символічне значення має медальйон задньої кришки корпусу, який виготовлений з переробленого поліетилентерефталату. Кожен з 2000 екземплярів лімітованої серії буде пропонуватися в спеціальній шкатулці, виготовленій з пресованих водоростей.