• +38 (073) 484 78 87
  • Безкоштовно по Україні
Navbar

Casio - сучасні і високоточні

06.09.2019
Casio - сучасні і високоточні

Японська компанія Casio існує з 1946 року, і в світі відома як одна із найбільш інноваційних компаній в сфері електроніки. Знаковим для CASIO виявився 1983 рік, коли на ринок вийшов годинник G-SHOCK, що перевернув уяву про годинники вцілому. Агресивний і потужний дизайн цієї моделі, а також її міцність, підкорили світ і стали візитною карткою компанії CASIO.

 

Популярные Casio G Shock

 

Ведете активний спосіб життя? Або ж Вам до душі спортивний стиль? Тоді ідеальним аксесуаром, який доповнить ваш образ, стане наручний годинник Casio G Shock. Саме ця колекція є справжнім революціонером в своїй сфері.

Модель Casio G Shock була сприйнята на «ура», адже в світі існує дуже багато професій, в яких годинники можуть опинитися в несприятливих для них умовах. Casio розробили годинники з захистом модуля, корпусу та інших частин механізму.

Популярність Casio G Shock полягає не тільки в наявності захисту корпусу і механізму, але і в оригінальному дизайні.

 

 

Casio G Shock по праву вважають найбільш функціональними годинниками в світі з характерним стильним і привабливим зовнішнім виглядом, та ще й придбати їх можна за доступною ціною.

Також велику популяність серед покупців набула модель Casio Edifice. Кожна з цих моделей вирізняється чимось особливим, що дозволило їй отримати мільйони прихильників по всьому світу.

 

 

Сімейство годинників Edifice добре відоме класичними хронографами, в яких  бездоганний дизайн поєднується з сучасною електронікою. Серед хронографів присутні і водонепроникні моделі, і годинники з сонячною батареєю для самостійного підзараду, і навіть годинники з можливістю прийому радіосигналів для оновлення часу.

Ці годинники відрізняються цікавим дизайном, високотехнологічною «начинкою» і широким функціоналом. Чим же обумовлена така популярність наручних годинників Casio в усьому світі? Відповідь проста. Сучасність вимагає високої точності, безперебійної роботи, інтуітивно зрозумілого інтерфейсу і широких функціональних можливостей будь-якої техніки. Всі ці якості найкращим чином поєднують в собі годинники цього бренду.