• +38 (073) 484 78 87
  • Безкоштовно по Україні
Navbar

Edox SkyDiver Military - на суші, в повітрі і на морі.

23.08.2019
Edox SkyDiver Military - на суші, в повітрі і на морі.

Ескіз, знайдений в архівах швейцарської годинникової компанії Edox, дав відповідь на багаторічну загадку. На ескізі давно втрачених годинників SkyDiver було написано : «1973 рік. Випуск в суворо обмеженій кількості».

Швейцарские часы Edox SkyDiver Military L.E. 80112 3VM NIBEI

Але один літній годинникар Edox пролив світло на цю історію. За його словами, SkyDiver, є секретним проектом для загадкового, заможного швейцарського полковника. Анонімний полковник хотів ексклюзивні годинники для елітних горних десантників під його командуванням. Йому потрібні були годинники, що можуть витримати найбільш складні випробування, з якими можуть зіштовхнутися десантники - на суші, в повітрі чи на морі. Полковник наполягав на цілковитій секретності.

Спортивные часы Edox SkyDiver Military L.E. 80112 3VM NIBEI

В 2019 Edox випускає новий SkyDiver, присвячений світу вінтажної авіації. На задній кришці також присутня емблема десантних військ Швейцарії. SkyDiver поставляється в чудовому корпусі з нержавіючої сталі 42 мм.  Краса темно-зеленого безеля поєднується з чорним циферблатом. Сапфірове скло товщиною 2 мм і люмінісцентне покриття Superluminova X1 на стрілках і індексах гарантують стійкість до подряпин і читаємість в найбільш екстремальних умовах. Водонепроникність до 300м (годинники можуть витримувати тиск 30 АТМ). 

Наручные часы Edox SkyDiver Military L.E. 80112 3VM NIBEI

Годинники оснащені гарним сталевим браслетом з полірованими матовими ланками. Годинники також мають другий вінтажний шкіряний ремінець і спеціальний шкіряний чохол. 

Лимитированные часы Edox SkyDiver Military L.E. 80112 3VM NIBEI

Edox SkyDiver Military Calibre 80 на базі автоматичного механізму  Sellita SW200. Механізм має запас ходу 38 годин. Модель обмежена 555 екземплярами. Годинники чудово виглядають на зап 'ястку. 

SkyDiver посвящен миру винтажной авиации

Салон Шатель - офіційний дистриб'ютор годинників Edox.

2-х річна міжнародна гарантія.

Доставка по Україні безкоштовна.

часы для дайвинга

Новий SkyDiver віддає данину історії бренду.

Мужские часы Едокс СкайДайвер Милитери