• +38 (073) 484 78 87
  • Безкоштовно по Україні
Navbar

Історія бренду Bergstern

зроблено в Швейцарії Бренд

Bergstern - знаковий бренд, основи якого підкріплені вийнятковими, сильними і благородними натхненнями. Перше з них - чарівна краса швейцарського пейзажу, його чистота і велич. Місце, де гори, здається, торкаються небес, тягнуться до зірок. Однак ще одне натхнення - це сила людського характеру і всі якості, які дозволяють йому розвиватися, покращуватись, неухильно прагнути до успіху і виконувати сміливі мрії.

 

зроблено в Швейцарії Швейцарська якість

Відмінною особливістю годинників Bergstern, які мають 3-річну гарантію, є якість по доступній ціні. Корпуси годинників Bergstern виготовляються із нержавіючої сталі або титану. В залежності від моделі використовується сапфірове скло з антибліковим покриттям або мінеральне скло. В основі кожного годинника лежить швейцарська надійність і точність у вигляді кварцового механізму - Ronda, ETA або автоматичного Sellita з такими функціями, як хронограф, адаптований до характеру моделі. Для кожної моделі підібраний браслет, каучуковий, текстильний або шкіряний ремінець.

 

зроблено в Швейцарії Bergstern і стрибки з трампліну 2018

Bergstern став партнером FIS Timing під час Raw Air2018 в Норвегії, найбільш екстремального турніру із стрибків в світі.

 

зроблено в Швейцарії Чемпіонат світу з лижних перегонів FIS

Bergstern став офіційним спонсором FIS Ski Flying World Championship в Оберстдорфі в 2018 році. Бренд також був спонсором призів - спортивних годинників для 10 кращих спортсменів в першості чемпіонату.

 

зроблено в Швейцарії Базельский марафон IWD 2017

Марафон приваблює в основному ентузіастів із Швейцарії, Німеччини і Франції. Чарівний Базель розташований на кордоні цих трьох країн і приваблює бігунів регіону. В ньому приймали участь більше 1800 бігунів, а Bergstern дебютував серед найважливіших спонсорів.

 

зроблено в Швейцарії Тур де Полон

Bergstern був офіційним таймкіпером в Турі де Полон. Проведений в рамках UCI World Tour 2016, займає перше місце в класифікації UCInbsp. Холодні і вологі умови туру цього року вимагали особливої концентрації від спортсменів. Тім Велленс перевершив всіх суперників в заключному індивидуальному етапі в Кракові.

 

Переглянути всі колекції годинників Bergstern