• +38 (073) 484 78 87
  • Безкоштовно по Україні
Navbar

Історія бренду Auguste Reymond

Північно-захід  Швейцарія

Легендарна годинникова марка Auguste Reymond має дуже захоплюючу і насичену історію, яка є причиною того, що сьогодні про годинники із Швейцаріїї говорять лише позитивно.

Бренд Auguste Reymond один из тих брендів, котрі як і раніше дбають про традиції годинникової справи, засновані ще в XIX сторіччі. Годинники Auguste Reymond відрізняються незвичайною елегантністю, властивій лише класичному стилю, однак шанувальники сучасності також зможуть оцінити деякі колекції компанії.

Молодий підприємець Огюст РеймонІсторія бренду Auguste Reymond розпочалась в 1898 році, коли молодий підприємець Огюст Реймон заснував мануфактуру в місті Трамелан, розміщеному в північно-західній Швейцарії, в кантоні Юра, поблизу кордону з Францією.

На початку XIX сторіччя це місце стало Меккою для багатьох майстрів годинникової справи, саме тут були зосереджені всі основні годинникові виробництва. Тоді мануфактура мала назву «Fabrique d’Horlogerie Auguste Reymond», її продукція користувалась попитом.

Саме тут талановитий годинникар відкрив власну мануфактуру і розпочав своє тріумфальне завоювання ринку. Вже через 10 років на фабриці Реймона працювало більше 100 кваліфікованих майстрів.

Мануфактура «Fabrique d’Horlogerie Auguste Reymond»

Неможливо уявити, які зусилля для цього приклав Огюст — адже компанія створювалась з нуля. Товари, які вона випускала, користувались значним успіхом. Скоро продукція мануфактури Реймона стала однією з найбільш популярних в Швейцарії.

В ті роки швейцарські годинники були предметом розкоші для більшості людей, однак, популярність марки Auguste Reymond зростала так стрімко, що вже до 1903 року довелось придбати нові будівлі для фабрики, а в 1906 році відкрити нову фабрику в Les Bjoux (Лє Біу).

В 1910 році з’явилась компанія під назвою Reymond Freres S.A., яка включила в свій склад і попередню фірму.

В тому ж, 1910 році, в Брюселі проходила Всесвітня виставка годинників. На цій виставці годинникам, створеним на фабриці Огюста Реймона, була присвоєна золота медаль. Після цих подій всі газети буквально кричали про нову марку, і популярність годинників Auguste Reymond, як і успіх фірми зросли ще більше.

До того моменту на фабриці Auguste Reymond працюють вже більше ста майстрів, що вражаюче навіть за сучасними мірками.

Механізми, які вироблялись на фабриці, відрізнялись високою якість за доступними цінами, і тому активно закуповувались іншими годинниковими фірмами. До слова, два типа цих механізмів - UNITAS 6497 і 6498 пережили всі історичні катаклізми ХХ сторіччя і до нині знаходяться в серійному виробництві, і використовуються майже всіма фірмами, що випускають кишенькові годинники.

Засновник фабрики отримав прізвисько «Годинниковий барон Юрських гір», адже таких годинників в той час не існувало в світі.

Спеціальні моделі для слабозрячих і незрячих людей з циферблатом БрайляВ 50ті роки бренд починає випуск спеціальних моделей для слабозрячих і незрячих людей з циферблатом Брайля. Вони до сих пір не мають конкурентів.

модель годинників для автогонщиків

 

В 60-ті роки створена і отримала широку популярність модель для автогонщиків з механізмом оригінальної конструкції "стрімка година" - з дисковими вказівниками годин і хвилин.

Наприкінці 70-х років в багатьох країнах розпочалось масове виробництво електронних і кварцових годинників. Фірма Auguste Reymond, яка завжди випускала дорогу якісну механіку не могла ігнорувати капризи годинникової моди, і з того часу фірма розпочала випуск також кварцових годинників. Кварц дозволив зробити годинники фірми більш доступними, однак, AugusteReymond продовжує спеціалізуватись на годинниках із складними механізмами.

Лімітовані серії годинників Auguste Reymond є мрією для багатьох колекціонерів. В таких серіях мануфактура часто використовує раритетні механізми.

В основному фірма займалась виробництвом наручних годинників, які мають складні механізми. Кожний годинник збирається індивідуально, через що вони більш якісні. Підприємства не використовують для збірки конвеєри, а покладаються на золоті руки майстрів своєї справи. До кожного замовлення додається сертифікат, на якому є підпис майстра, що створював годинник. Багато колекціонерів загострюють свою увагу на товарах компанії Auguste Reymond S.A.

Варто відмітити, що деякі із серійних механічних моделей, які вироблялись з 1997 по 2012-й роки, також отримали статус раритетних, тому що були виготовлені в дуже малій кількості.

В 2018 році Auguste Reymond, сімейне виробництво годинників із Трамелана, відмічає 120 річчя з дня заснування. Компанії вдалось зберегти незалежність і традиційні цінності, в тому числі індивідуальний підхід до кожного годинника і найкращі матеріали.

 

Auguste Reymond (Огюст Реймонд) — відома швейцарська компанія з виробництва люксових і унікальних годинників. Годинники від Auguste Reymond – вибір тих, хто цінує традиції швейцарської якості, зігрітих сімейним теплом, для тих, хто бажає отримати високоякісні аксесуари з прекрасним модним дизайном.

 

Переглянути всі колекції годинників Auguste Reymond (Огюст Реймонд)